mobileaction

Mobile Action

2013 yılının Temmuz ayında kurulan San Francisco – Silikon Vadisi merkezli Mobile Action, 100.000’e yakın aktif müşteriye sahip ve çok büyük oranda San Francisco merkezli şirketlere hizmet veriyor. Müşterileri arasında Türkiye’den çeşitli bankacılık uygulamaları, e-ticaret sitelerinin bulunmasının yanı sıra, Silikon Vadisi ve eBay gibi büyük şirketler de bulunuyor.

scorebeyon

Score Beyond

SCOREBEYOND, mobil platformlar için kişiselleştirilmiş, testlere hazırlık uygulamaları geliştiriyor. Berkeley ve Stanford eğitimcileri tarafından geliştirilen bu uygulamalar, eğitici içeriğe ve hızlı arayüzlere sahip.

medyaon

MedyaOn

Medyaon markaların dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerine artı değer sağlayacak tam servis dijital ajans hizmetleri sunar. Yeni teknolojileri, interneti ve sosyal medyayı kullanarak marka ihtiyaçlarına özel dijital fikirler, kampanyalar, web ve mobil tabanlı servisleri üretir.

eker_logo

EKER

1977 yılında, Bursa’da, Eker Çiftliği içerisinde ki küçük bir imalathane de yoğurt ve ayran yapmak için kurulan EKER, bugün süt ve süt ürünleri konusunda 100’den fazla ürüne sahip bir firmadır.

sony

SONY

Yarı iletken üretiminde dünyanın önde gelen 20 şirketi arasında olan SONY, üreticilere ve profesyonel marketlere iletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi üretiminde önemli rol oynamaktadır.

uludaggazoz

ULUDAĞ GAZOZ

Formülü dört nesildir aile içinde sır gibi saklanan karışık meyve aromalı Efsane Uludağ Gazozu, Türkiye’ye ve dünyaya güvenli ve aynı zamanda da beğenilen ürünler sunuyor.

murekkep_logo

Mürekkep

Deneyimli ekibi ile müşterilerinin reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına bütünsel hizmet veren, dürüstlük ve güvene dayalı iş prensiplerinden hiçbir koşulda vazgeçmeyen, Türkiye’de sektörünün çok önemli markalarından biri olma hedefiyle aynı prensiplere sahip markalar için çalışmaya devam eden Mürekkep, yarın için planlamalar ve yatırımlar yapıyor.

seslisozluk

Sesli Sözlük

Sesli Sözlük 1999 yılında kuruldu. Türkiye’de ilk sırada yer alan Sesli Sözlük, dünyada da 6. en yüksek kullanıma sahip sözlük sitesi olarak yerini alıyor. Kullanıcılarına, toplam 20 farklı dilde 20 milyon kelimenin çevirisini yapma, kelimelerin farklı aksanlarda nasıl okunduğunu dinletme ve her türlü platformdan Sesli Sözlük’e ulaşabilme gibi imkanlar sunuyor.

fiat

FIAT

Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco gibi markaları barındıran FIAT, dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır.

ruffles_logo

Ruffles MAX

Ruffles, PepsiCo’nun Frito-Lay şirketinin sahibi olduğu bir cips markasıdır. 1958 yılında Frito-Lay tarafından hakları alınmıştır. Tırtıklı patates cipsi üretir. Sloganı,” Ruffles’la hayatı enlerde yaşa”dır.

chippin-logo

Chippin

Chippin, Android ve iOS platformlarında yer alan bir mobil sadakat ve alışveriş uygulaması. Tüketiciler bu uygulamayla alışveriş yaptıkça ‘Chippin’ puanı topluyor ve bu sayede çeşitli indirimler, ürünler veya deneyimler kazanabiliyor. Chippin, Uludağ Mobil Uygulamamız içerisinde reklam partnerimiz olarak yer almıştır.

bilyoner-winterfest-logo

Bilyoner Winterfest

Bilyoner.com, Türkiye’nin ilk online şans oyunları platformudur. 2017 yılı içerisinde Uludağ mobil uygulamalarımız içerisinde reklam partnerimiz olarak yer almıştır.

uludag_logo

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi, Türkiye’nin ilk ve en popüler kayak merkezi olarak hala öncü konumdadır ve iOS, Android, Android TV platformlarında yapmış olduğu mobil uygulamalar ile 2012 yılından beri misafirlerine en güncel bilgiyi sunmaktadır.